Спортске игре младих

Спортски савез Прибој организовао је
Спортске игре младих 9. 4. 2021.
Многобројни учесници из наше школе заслужили су мноштво медаља, како у индивидуалним, тако и у групним спортовима.
Највише је учествовало деце млађег школског узраста и то у игри Између две ватре, чак 12 екипа. У категорији I и II разред имамо 2 освојене медаље:
🥇златну: екипа II3 Мире Томановић- „Ватрени играчи“
🥉бронзану: екипа I2 Драгане Росић Марић- „Ватрени змајеви“
🥈У категорији III и IV разред сребрну медаљу је освојила екипа IV2 Снежане Николић- „Шампиони 2021“ .
Одржана је и трка на 60 м, категорије по годиштима (1. до 4. разреда), дечаци и девојчице
🥉I1 Маша Ђуровић
🥉I1 Сергеј Полић
🥈 I2 Урош Стакић
🥇II3 Василије Ћорсовић
🥈III1 Нађа Спајић
🥇IV2 Невена Ћировић
Уз ученике млађих и ученици старијих разреда су учествовали групним спортовима: малом фудбалу ( дечаци и девојчице), одбојци и уличној кошарци. И они су освојили доста медаља. Те екипе су формирали тренери и њих чине деца и из других школа.
🌞🌞🌞🌞🌞
Био је ово заиста диван дан за сву децу која су учествовала! Игра и дружење су нам осунчали ове тмурне дане откако траје епидемија. Одавно се деца нису овако добро забављала.
П.С. Поштоване су епидемиолошке мере. 😷