Честитамо награђенима!

Завршена је још једна школска година у необичним условима. Надамо се да се неће поновити овакав начин рада и да ћемо од септембра ићи у школу као и пре. То је жеља свих нас: ученика, родитеља, наставника.
Осмаци су полагали завршни испит три дана и сазнали колико су бодова освојили. Сада је на њима да изразе жеље , а ми се надамо да ће свако и успети да упише жељену школу.
И поред тешких услова током редовног школовања, неки су на такмичењима која су се одржавала успели да остваре изузетан успех!
Данас су традиционално ђацима подељене књижице, сведочанства, а најуспешнијим ученицима и њиховим менторима и награде.
Новчане награде додељује , као и претходних година Општина Прибој, а школа дарује књиге.
ХВАЛА!

17. Учитељица I2 – Драгана Росић Марић
  18. Наставник физичког – Славомир Танасијевић
    СВАКА ЧАСТ!!!